Hyundai Accent benzin -98

Shitet nga: klodian 03 Nën 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Durrës
ne gjendje shum te mire me goma te reja dhe shume ekonomike me kondicioner me xhama elektrik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim