Hummer H2 -04

Shitet nga: ... 14 Jan 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hummer
Modeli: H2
Hummer h2 6.0 benzin-gaz v8 me letra targa shqiptare makina eshte ne super gjendje pranojme dhe ndrrim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim