Honda CR-V benzin -99

Shitet nga: evi 09 Dhj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.makina eshte shume ekonomike ne harxhim.me letra te paguara deri ne shtator 2015. 4 muaj e perdorur ne shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim