HYUNDAI DIESEL -07

Shitet nga: zhani 07 Nën 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
SHITET HYUNDAI VITI 2007 ME DOGAN DHE ME TAKSA TE PAGUARA PER NJE VIT.4 XHAMA ELEKTRIK KONDICIONER AIRBAG.TE GJITHA OPSIONET E MUNDSHME. 200 diezel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim