Ford KA 1.4 benzine -97

Shitet nga: geri 01 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ka
Makina eshte shum pak e perdorur dhe ka bere vetem rruge me distanca te shkurtra brenda qytetit.Eshte shume ekonomike dhe praktike.boja:lejla e erret
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim