U shit ..flm

Shitet nga: edi 28 Dhj 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   2 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike ..me injektor mekanik ...shitet per arsye mosperdorimi ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim