Ford Focus -01

Shitet nga: xhuljano 03 Dhj 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
shitet ford focus per arsye emigrimi dhe eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera gati per cdo lloj prov
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim