Ford Fiesta Techno 1.2 benzin -98

Shitet nga: Bake 01 Dhj 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shitet per arsye emigrimi ford fiesta zetex full injection 1.2 benzine ngjyre e zeze me 3 porta
Impiant muzike CD player mp3 kondicioner ABS Asr airbag ne gjendje perfekte pune me sherbime te bera 1 muaj me pare
Me dokumenta te rregullta dhe me taksa te paguara deri ne shtator 2016
1000 euro I padiskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim