FORD FIESTA 1.4 NAFTE MANUALE EKONOMIK -04

Shitet nga: kler1990 30 Nën 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shes FORD FIESTA 1,4 NAFTE
-VITI PRODHIMIT 2004
-141320 KM ORIGJINALE
- KAMBIO MANUALE 5 MARSHE , Ngjyrë GRI E ERRET.
- FORD RADIO + KOMANDA TEK TIMONI
-KONDICIONER KLIMATIK
-TAPICERI SHUME E MIREMBAJTUR
-XHAMA ELEKTRIKE -DRITA MJEGULLE
-4 x Airbag(SRS), ABS, BAS, ESP
-Timon hidraulik,
- 2 CELES ME MBYLLJE NGA LARG
- Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
- Disqe ALUMINI 15 inches ,
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR
Ne çmim përfshihet : Dogane, TVSH,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim