Ford mondeo 2002

Shitet nga: julind 28 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Durrës
Shes ford mondeo e vitit 2002 nafte me 160.000 km, makina esht e ardhur nga italia dhe esht paguar dogana e pa perdorur ne shqiperi..makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe esht shum e paster..me disqe alumini, xhama elektrik, kasetofon me cd, kondicioner automat,goma ne gjendje shum te mir dhe bateri e re etj..per me shum informacione kontaktoni ne numrin e tel 0692569394 julind
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim