Ford focus 1.8 tddci -04

Shitet nga: arben 28 Qer 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
shes ford focus me dci te kuqe i sapo ardhur makina gjendet ne gjendje shum te mire gomat te reja kasetafon cd edhe impiantin e muzikes e ario condizionato e me butona te timoni makina mun ta kontrodhoni dhe me mekanikun e juaj e tjer.......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim