Ford focus 1.8 nafte 1999 -99

Shitet nga: gjergji 28 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Durrës
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: jeshile
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 85
KM.........: 183000

shitet makine ford focus 1.8 tDdi nafte me dogane te paguar makina ndodhet ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike tapiceria dhe karroceria ndodhen ne gjendje shume te mire gomat jane ne gjendje te mire
makina eshte e paisur me kondicioner airbag shoferi dhe pasagjeri sistemi i audios me kasetafon mp3 mbyllje me pult disqe normal cmimi 1800 euro

gjergji
0696726264
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim