Ford focus 1.7 dizel -01

Shitet nga: erjoni 18 Tet 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Ford focus 1.7 dizel me dogan te paguar me kondicjoner me 4 airbag me centralizato xhama elektrik abies kasetofon origjinal me komand te timoni .me gona te shum te mira. dhe sherbimet e kryera. Super ne gjendje gati per cdo lloj kontrrolli.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim