Ford Mondeo 2.0 nafte 2001 -01

Shitet nga: Ford 12 Krr 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
Ford Mondeo 2.0 nafte 2001 i sapo targuar targat e reja AA..siguracion dhe taksat e paguara per nje vite..gjendje prefekte...full option...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim