Ford Galaxy dizel 2004 -04

Shitet nga: SMART Center ALBANIA 10 Krr 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje shum te mire funksionale, 1.9 nafte , me kambio automatike , kondicioner automatik , sedilje me ngrohje , xhama elektrike , airbag , 7 vende , etj. E ardhur nga zvicra , km origjinale me liber servisi , me dogane te paguar. Cmimi eshte I diskutueshem.
Adresa: Autostrada Durres-Tirane , km 4 , prane Kolegjit Turk dhe Karburantit Kastrati.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim