Ford Galaxy 1.9 dizel -01

Shitet nga: gerti 08 Gsh 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Durrës
Shes ford galaxy ne gjendje te mire pune me dokumenta te paguara per nje vit 1.9 nafte shum ekonomi dhe e paster si ne foto. E SHES SE DUA TE LARGOHEM NGA SHQIPERIA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim