Ford Fusion 1.4 nafte 2004 -04

Shitet nga: Fatjon 10 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike.harxhon rreth 5 L /100 kmh.Makina eshte te taksa te sapopaguara deri ne tetor 2015.Eshte me targa te reja AA .Eshte e gatshme per cdo lloj prove .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim