Ford Fokus 1.8 tddi -01

Shitet nga: genti 29 Sht 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Durrës
Shes Ford fokus sw .1.8 tddi me superbagazh i sapo ardhur nga jashte .me dogane te paguar .ne gjendj perfektekarrocerie motorrike dhe xhenerike .cmimi 2200€ i diskutueshem .nr tel. 0695403560
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim