Ford Focus dizel -06

Shitet nga: gramoz salihaj 12 Dhj 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 690 EUR

Komuna: Durrës
makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike karroceria dhe tapiceria shume mire ne dt 4 dhjetor i eshte bere dogana eshte me portabagazh ideale per familje ka 136 k fuqi ngjyre gri e erret metalik me disqe 5 rreze alumin radio origjinal me komande ne timon kompjuter di bordo etj. f l m!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim