Ford Focus dizel -06

Shitet nga: ADI 24 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
OKAZIO SHITET FORD FOCUS 2006
PORTA 5
MARSH MANUAL
LENDE DJEGESE DIZEL
NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA BRENDA ASHTU DHE NGA JASHT E ARDHUR NGA ANGLIJA PERDORUSI I PARE JAM UNE DORA E DYTE AIJ QE E MERR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim