Ford Focus dizel -02

Shitet nga: Besi 16 Dhj 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Ford focus 1.8 nafte GHIA. Viti i prodhimit 24/8/2002. Kilometra te bera 198344 origjinale. Automjeti eshte ne gjendje te perkryer mekanike dhe estetike. Full Option. Goma te reja, klima tronik, fshirse xhami me 6 nivele, kasetofon me cd dhe me komandim tek timoni etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim