Ford Focus dizel -02

Shitet nga: Qemal 18 Nën 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Durrës
Ford focus 1,8 nafte viti 2002 ne gjendje shum te mire..kilometra origjinale dhe full opsional
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim