Ford Focus 1.9 dizel -03

Shitet nga: elton 11 Gsh 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Durrës
ford focus 1.9 naft. Ne gjendje te mir motorike, xhama elektrik, mbyllje qendrore, ngjyr gri me portobagazh, gjithashtu dhe me kondicioner. Shitet per arsye mosperdorimi per me teper info kontaktoni ne numrin: 0683568259
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim