Ford Focus 1.8 tdi -00

Shitet nga: shkelzen 09 Sht 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Me taksa te paguara per nje vit ne gjendje te shkelqyer xhama dhe pasqyra elektrik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim