Ford Focus 1.8 tdci -01

Shitet nga: gjergji 20 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 85
KM.........: 123000

shitet ford focus 1.8 nafte e vitit 2001 me dogane te paguar gjendja motorrike dhe xhenerike ndodhen ne kushte te perkryera tapiceria dhe karrocerria ndodhen ne gjendje shume te mire makina eshte me kondicioner dhe shume e mirembajtur perbehet nga disqe alumini cmimi 2200 euro i diskutueshem

tipi;station wagion
kilometra; 123000
ABS
kondicioner
disqe alumini
radio;autoradio me komandim nga timoni
xhama elektrik
fener antimjegull
cmimi;2200 euro i diskutueshem
dyert me mbyllje elektrike

gjergji;durres
0696726264
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim