Ford Focus 1.8 dizel -02

Shitet nga: gjergji 31 Maj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Durrës
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 85
KM.........: 183000

shitet makine e tipit ford focus 1.8 nafte me dogane te paguar e sapoardhur nga italia me dt 29/05/2014 te gjitha sherbimet dhe kontrollet fizike jane kryer ne servis ne itali bateria eshte e re tapiceria dhe karroceria jane ne gjendje shume te mirembajtur gomat jane me disqe alumini cmimi 2300 euro

kilometra -183000
tipi - 4/5 porta
karburanti diesel
kamio - manuale
ABS
airbag - shoferi dhe pasagjeri
airbag - anesore per pasagjeret mbrapa
xhamat elektrike ne te 4 dyert
mbyllje elektronike me pult ne celes
kondicioner
autoradio me komandim nga timoni
lexues cd
antinebie
disqe alumini
cmimi 2300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim