Ford Focus 1.8 Tdi -01

Shitet nga: igli 13 Tet 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Durrës
Ford Focus 1.8 Tdi
Viti prodhimit 2001,
Me Nafte,
Kambio Manuale,
Km Orgjinale, me liber sherbimesh 168.000 km,
Me portobagazh,
Me dogane te prere,
Ne gjendje shume te mire funksionale dhe mekanike.
Cmimi 2100 EURO, i diskutueshem.
Tel 069 3333 720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim