Ford Focus 1.8 TDDI -01

Shitet nga: Auto Baci 02 Dhj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Durrës
Ford Focus sw 1.8 TDDI,makina eshte e porsaardhur nga Italia dhe eshte me dogan te paguar,ka;kondicioner,ABS,airbag,timon hidraulik,disqe alumini, 4xhama elektrik pasqyra elektrike radio cd origjinale goma te reja te sapo vendosura.te gjitha sherbimet e bera me fatur ne gjendje shum te mire dhe shum ekonomike,,,gati per cdo lloj prove nga ana juaj,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim