Ford Focus 1.6 tdci -05

Shitet nga: Ford 24 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Durrës
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim