Ford Fiesta 1.2 benzine. Kambio Automatike + Kon..

Shitet nga: Re 29 Krr 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Durrës
Shes Ford Fiesta viti 1997.
Motorr 1.2 benzine.
Kambio automatike.
Me 5 porta.
Me kondicioner.
Çeles me çip.
Mbyllje qendrore.
Antifurt me dy telekomanda.
Xhama dhe pasqyra elektrike.
Ngjyre e zeze metalizato.
Kasetofon me CD, Mp3, Usb.
Ne gjendje te shkelqyer mekanike e xhenerike.
Goma 80 %.
I ardhur para nje viti nga Gjermania.
Me targa te reja e letra te paguara per nje vit.

Cmimi 1600 Euro (i diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim