Ford Fiesta 1.2 benzin kambio automatike

Shitet nga: Flori 05 Gsh 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Durrës
Ford fiesta 1.2 benzine me kamio automatike
Me condicioner me dogane te paguar
Shum e mirmbajtur dhe ne gjendje shum te mire
Motorrike dhe gjenerike e sapo ardhur nga zvicra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim