Ford Fiesta 1.2 benzin -gaz-98

Shitet nga: Mondi 22 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Durrës
Eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike, makina esht me letra te rregullta derii ne qershor te vititt 2015, me targa te reja, timon hidraulik,me kondicioner, 5 porta per me shum info kontaktoni ne nr e tel 0692117106
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim