Ford Escort 1.8 Nafte -98

Shitet nga: Denis 16 Krr 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 000 LEK

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje te mire. Ngjyre e zeze metalizat. Me dokumenta te rregullta te paguara deri ne Korrik 2015. Disponoj dhe disa pjese te makines rezerve p.sh. ( parakolp, kofano , etj.) Cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim