Ford

Shitet nga: urim 30 Jan 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Durrës
Ford galaxy 6+1 vende e ardhur nga italia me dogane ne gjendje te mire e vitit 1997 me kondicioner shitet per vetem 1800 euro i pa diskutuar........te interesuarit mundesi prove disponojme dhe targa prove mundesi verifikimin e makines kemi dhe makina te tjera dhe bejme transport makinash nga Itali Shiperi me korrektesine me te madhe dhe shpejtesi rrekorde faleminderit na telefononi.........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim