Fiat Seicento benzin -00

Shitet nga: beqir mehmeti 20 Nën 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Seicento
MOTORRI akull shume i vogel ne gjendje te mire xhenerike dhe motorristem me letra te rregullta me targa te rreja ,viti 3 qe eshte ne shqipri ne 2012 ka ardhe nga italia shume pake e perdorur me 3 porta ngyre e verdhe ,shume ekonomike harxhon sa nje pjaxho super ekonomike ,vite prodhimi 2000.letrat e prera deri me 11 janar 2017 .....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim