FIAT Seicento -98

Shitet nga: Objan voci 06 Dhj 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Seicento
Shitet FIAT seicento viti 1998.benzine 1.1 me kondicioner.me dokumenta te rregullta der ne prill 2016.targa shqiptare.meakina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike.cmimi 1.200 € i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim