Fiat Punto 1.1 benzin -97

Shitet nga: TIKU 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
FIAT punto,,1,1 benzine,,ne gjendje teper te mire mekanike dhe motorrike,,me 4 porta ,,,dogane te paguar gati per targa ,,cmimi i favorshem,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim