Fiat punto 2001

Shitet nga: landi 20 Qer 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Durrës
shitet fiat punto 2001 sic po e shikone ne foto eshte ne gjendje perfekte sa po jan bere sherbimet goma te reja 2 ajer back shitet makina eshte ne gjendje shume te mire do ta shikoni dhe vete kur te vije dita eshte shume ekonomike 1.2 me 8 valva me dogomenta deri ne janare 2015 me air condition.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim