Fiat punto 1.2 benzin -00

Shitet nga: nensi 04 Qer 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Durrës
Okazio shitet Fiat Punto 1.2 benzine.

Makina shume ekonomike, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumenta te paguara deri ne tetor 2014.

Ju lutem telefononi vetem nese realisht te interesuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim