Fiat Stilo 1.9 jtd -04

Shitet nga: niku 13 Dhj 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Durrës
OKAZION....NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE.ME DOGANE TE PAGUAR CMIMI I PADISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim