Fiat Stilo 1.2 benzin -03

Shitet nga: Alti 17 Sht 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Durrës
Welcome Fiat stilo 1.2 benzine Eshtt me 6 marshe me kondicioner dhe me nevigator Me disce alumini esht ngjyre e zeze Esht me letra italiane dhe nuk e ka te prer doganen Por dogana dhe letrat shqiptare I behen te rregullta Esht super okazion vetem 1200 euro I diskutueshem !! Nr teles 0698839807 ... 0683060524 Ju Mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim