Fiat Punto kamio automatike 1.2 benxin 2001

Shitet nga: genti 09 Qer 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
Shes FIAT punto viti2001 kamio atomatike 5 porta e sa po ardhur nga jasht me dogane te paguar me cilindrat 1.2 benxine mjeti eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe karrocerie .kambio dhe kondicioneri jane ne gjendje shume te mire .cmimi 2200 euro i diskutueshem nr. Tel.0695403560
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim