Fiat Punto benzin -01

Shitet nga: ....... 03 Dhj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Durrës
Okazion shitet fiat punto me dogan 1300 euro kemi dhe makina tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim