Fiat Punto 1.2 benzin -01

Shitet nga: Bruno 27 Qer 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Fiat Punto 2001,, 1.2 benzine,, Makina eshte ne gjendje shume te mire, me disqe alumini,,airbag, abs,, xhama elektrik,, kondicioner manual,, cd,, me dogane,, dhe letra te paguara deri me 20 Dhjetor te 2014.. cmimi i diskutueshem dhe shume i arsyeshem,,...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim