Fiat Punto 1.1 benzin -98

Shitet nga: Fjat punto 06 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Durrës
shum ekonomik dhe shum i mbajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim