Fiat Panda 1.25 benzin -09

Shitet nga: niku 13 Dhj 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Durrës
makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim