Fiat Panda -viti -2002- flm mer jep u shit

Shitet nga: Servis Rover Durres 05 Sht 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Durrës
Fiat panda ne gjendje shum te mire e ardhur nga italia me benzin 900 cubik ne gjendje perfekte shitet 200.000 lek cmimi i pa dikutueshem na kontaktoni ne :0685555270 0695555270 ose E-mail.. urim.taci@icloud .com ne bejm dhe transport makinash nga Italia per Shiperi kapaciteti deri ne 10 makina 20 ne jave ..........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim