Fiat Palio dizel -00

Shitet nga: edi 15 Maj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Durrës
Ngjyre blu,me superbagazh.me kondicioner,goma ne gjedje shume te mire.perfekte per familjare qe duan nje mjet te lire dhe me konsum te ulet ose per persona me nje biznes te vogel.taksat dhe kosto e mirmbajtjes shume te uleta.gjendet ne Durres tek Flagship Center.cmim pak i duskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim