Fiat Marea 2.4jtd -00

Shitet nga: ardit 01 Dhj 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 999 EUR

Komuna: Durrës
Fiat marea 2.4jtd viti prodhimit 2000 kambio manual station wagon ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike letra te prera per 1 vit.konsumi
urban 7l/100km
Autostrad 6l/100km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim