Fiat Bravo 2001

Shitet nga: xxxx 14 Gsh 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 LEK

Komuna: Durrës
Shes fiat bravo ,1.9 Nafte jtd (115 kw) , Viti i prodhimit eshte 2001 .Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera kohet e fundit, goma te reja , disqe sport,xhama elektrike etj etj ... Makina ka pak dit qe ka ardh nga italia ,1200 euro Pa dogane, Cmimi i pa diskutushem!! kush esht i interesuar te telefonoj 0688281315 ose ..0696939927

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim